مدعوین ایرانی در زنبور طلایی

مدعوین ایرانی در زنبور طلایی

دوسالانه‌ی بین‌المللی زنبور طلائی روسیه  یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین رویدادهای طراحی گرافیک جهان محسوب می‌شود.
این دو سالانه از سال ۱۹۹۲
میلادی در شهر مسکو آغاز به‌کار کرده و با مطالعه بر‌روی جدیدترین آثار خلق شده در زمینه‌ی طراحی پوستر در سطح بین‌المللی و با حضور داوران مطرح و حرفه‌ای از سراسر جهان در زمینه‌ی انتخاب آثار برتر ارسالی از سوی شرکت

‌کنندگان فعالیت می‌کند.

01-GB-r-rangmagazine

این رویداد با تائید اتحادیه بین‌المللی طراحی گرافیک AGI، کمیته بین‌المللی دوسالانه‌ها IBCC و مجمع جهانی طراحان گرافیک، ایکوگردا ICO-D هر دوسال یکبار در کشور روسیه برگزار می‌شود.
این دوره از رقابت مذکور در چند بخش مختلف برگزارخواهد شد که بخشی هم به هنرمندانی که در بین سال‌های ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۶ از رقابت‌های مورد تائید مجمع جهانی طراحان گرافیک ( ای-کد) موفق به کسب جوایز و عناوین گردیده‌اند، اختصاص یافته و دوسالانه زنبور طلائی با دعوت ویژه از این هنرمندان برای حضور آثار در این دوره از نمایشگاه این بخش از برنامه‌های دوسالانه را برپا می‌دارد.
در بین اسامی هنرمندان طراح گرافیک مدعو از ایران نیز نام
چند طراح گرافیک به چشم می‌خورد.
احمد اللهیاری، امیربابک
‌بیرامی، هما دلورای، فرهاد فزونی، سیدمهدی موسوی، الهام همت، مریم خالقی‌یزدی، فاطمه محمدی و طاها زاکر از مدعوین این رویداد هستند.
شایان ذکر است نمایشگاه این دوره در شهرهایی چون برلین، خارکف، لیسبون، لس‌آنجلس، مینسک، پاراگوئه، سانفرانسیسکو، تهران، ویلینویز، زوریخ و چند شهر
دیگر برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!